powder coatings

Powder coatings
+31 (0)58 - 212 95 45
info@zandleven.com

Contact

De Zandleven Groep:
info@zandleven.com
tel:   31 (0)58 -2129545
fax: 31 (0)58 -2155996

Post adres:
Postbus 131     
8900 AC Leeuwarden

Bezoek adres:
Snekertrekweg 57-59
8912 AA Leeuwarden
         erlenmeyerlogorood
Locatie: 

locatie




 
     
Benelux                                                       
     
Commercieel Technisch        
Adviseur:                  
Afdelingen:  
     
Regio Noord:
René Politiek
31(0)6 - 22 99 36 91
politiek@zandleven.com
Protective coatings:
Nicole Cramer
Friso Spindelaar 
Saskia Oosting
31 (0)58 - 2677 502
protective@zandleven.com
Laboratorium:                             

Technisch Management:
ing. Gerard J. Noordhuis
31 (0)58 - 2677 591
gnoordhuis@zandleven.com
     
Regio Midden: 
Michel Duinhouwer
31(0)6 - 53 77 47 02
duinhouwer@zandleven.com
Powder coatings:
Jaap Bruijnzeel
Mevr. Guus Peters
Maarten Bouman
31 (0)58 - 2677 513
sales@zandleven.com
QC:
Peter Jonker
31 (0)58 - 2677 508
pjonker@zandleven.com 
     
Regio Zuid en België:
Kosta Stein
31(0)6 - 22 99 16 22 
kstein@zandleven.com
Transocean coatings / Export:
Mevr. Guus Peters
31 (0)58 - 2677513
sales@zandleven.com
R&D:
Johan Dijkstra
31 (0)58 - 2677 593
jdijkstra@zandleven.com
     
  Supply chain coördination:
Pascal van Vleeren
31 (0)58 - 2677 599
pvanvleeren@zandleven.com
Kleurontwikkeling:
Erick Stöver
31 (0)58 - 2677 594
estover@zandleven.com
     
  Financieel management:
Aalze Vriezema
31 (0)58 - 2677 506
avriezema@zandleven.com
 
     
     
Dealers Nederland Dealers Europa  
     
Cuijk:
Wico Autolak B.V.
31 (0) 485 -31 85 68
info@wico-cuijk.nl
www.wico-cuijk.nl
België:
Aerts n.v. - Lommel
32 (0)11/550 450
info@aerts-coatings.be
www.aerts-coatings.be
Tsjechië:
NEKOR – EU s.r.o.
420 545 575 616
info@nekor.biz
www.nekor.biz.
 
     
Etten-Leur:
Lely Coatings B.V.
31 (0) 76 -50 35188
info@lelycoatings.com
www.lelycoatings.com
Duitsland:
Frank Leibfarth GmbH - Pfullingen
49 712193074-10
info@leibfarth-lacke.de
www.leibfarth-lacke.de
Roemenië:                 
S.C. Nagel Holding S.R.L. - Arad
40 726 18 92 47
ruben@nagelholding.ro
www.nagelholding.ro
     
Loon op Zand: 
JC Coatings
31 (0) 6 241 48 -162
info@jccoatings.nl
www.jccoatings.nl
Litouwen: 
AUSGA
Rygos st. 17A, LT-05205 Vilnius
370 5 241 71 99
www.ausga.lt
Oekraïne:
PromTech Innovation Odessa
38 0482 340536
Igor.gancho@promtech.in.ua
www.promtech.in.ua 
     
Nieuwkoop:
OK Coatings
31 (0)6 -216 239 70
onno@okcoatings.nl
Polen:
Transocean Coatings Arcobaleno - Warszawa
48 (22) 886 56 36
biuro@arcofarby.pl
www.arcofarby.pl
Italië:
ROLLA s.a.s. - VIAREGGIO
39 0584370966
info@rollasas.it
www.rollasas.it
     
Zwaag:
Dutch Coating
31 (0)229 272176
info@dutchcoating.nl
Polen:
DFP Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Legnicka 52a
54-204 Wroclaw
48 533 800 170
www.dfp.com.pl
United Kingdom:
Performance Polymers Group
3 Shrivenham Hundred Business Park
Majors Road
Watchfield
SN68TZ
United Kingdom
Mob:     31(0)621982941            
Office:   44(0)1793783437
Web:     www.pp-bv.com
     
     
Ganzlin Duitsland Verkoop Buitendienst  
     
Ganzlin Poedercoating GmbH
Grüner Weg 1
D-19395 Ganzlin
Tel.  49 (0) 38737 - 30 3 - 0
Fax  49 (0) 38737 - 30 3 - 1
E-mail     info@ganzlin.com
Regio Noord: 
Gerd Fengler
Mobil 49 (0)172 20 92 501
g.fengler@ganzlin.com
Regio Zuid:
Maximilian Feser
Mobil 49 (0)173 74 93 356 
m.feser@ganzlin.com
logoganzlin Regio West:
Maik Hellermann
Mobil 49 (0)162 10 52 149
m.hellermann@ganzlin.com
Regio Oost:
Peter Wilke
Mobil 49 (0)174 90 66 931 
p.wilke@ganzlin.com
  Regio Zuid West:
Valentin Dalmer
Mobil 49 (0)1 62 16 46 722
v.dalmer@ganzlin.com